UA-65130125-1 Gözlüklü Kitap: Gözlüklü Kitap: Çizgi Roman Alışverişi #1

6 Haziran 2016 Pazartesi

Gözlüklü Kitap: Çizgi Roman Alışverişi #1Güzel birgün daha 🤗😃 Kaç hafta oldu, ne kitap okuyabildim ne de başka bir şey. Sonunda okul kapandı artık rahatım.

Geçen hafta iki günlüğüne İstanbul'a gittim ve sonucu güzel oldu. Altı çizgiroman, bir de kupa aldım 🎉 

Büyülü dükkana girdiğimde dikkatimi çeken çizgiromanları topladımda diyebilirim. 

Punısher'ı yakın bir zamanda dizisi çıkacağı için almak istedim, aldığım gibi de okudum. Çok ince bir çizgiromandı ve düşündüğüm gibi çıkmadı. Bana çok basit geldi.

Çıkan bütün Deadpool çizgiromanlarını alma istediğim bitmiyor ve üç tane daha aldım😎 bir tanesini okudum bile. Gerçekten hem eğlenceli hemde kendini okutan bir çizgiroman.Diğer kahramanlara göre, paralı asker olması benim çok ilgimi çekiyor ve karakter doğal daha ne isteyebilirim ki! Diğer karakterler gibi kasıntı değil😶

Yakın zamanda İç Savaş filminde gördüğümüz yeni ve genç Peter Parker🤗 bütün filmlerini, çizgi filmlerini izlememe rağmen hala çizgiromanını okumamıştım. The Amazing Spider-man cilt 1'le başlayayım dedim, iyide demişim 👍🏻
N'olur, n'olmaz diye sadece 1. Cildi aldım ama keşke 2. Cildide alsaydım.

Spider-Man: Homecoming filmi bana göre çok iyi bir film olacak çünkü oyuncu kadrosu inanılmaz. Zendaya'nın filmde oynamasını beklemiyordum ama çok güzel olacak o kesin. 🙃

Çok çok çok çok çok harika bir ciltti 😍
Yazacak bir şey bulamadım. Filmden önce iyi geldi. Şimdi eğer sorarsanız, bence ilk okumanız gereken ve almanız gereken çizgiroman işte bu! 
 Aldığım çizgiromanlar bitti şimdide aldığım yeri anlatacağım. Bursa'da benim bildiğim böyle dükkanlar yok. Tabii görüncede yapıştım.
Fotoğraflar net olmayabilir😃 dışıda içi gibi güzeldi anlayacağınız. Tişörtte alacaktım ama istediğim tarzda bulamadım.Tam hayalimdeki yer desem yeridir. Hem satıcı abide çok tatlı bir insandı, tabiikide güzel bir indirim yaptığı için tatlı demiyorum (!) 

👓 Blogumu takip ettiğiniz için gerçekten çok teşekkür ederim!👓

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder