UA-65130125-1 Gözlüklü Kitap: Gözlüklü Kitap: Tatlı Cazibe- Wendy Hıggıns (Kitap Yorumu) #4

27 Mayıs 2016 Cuma

Gözlüklü Kitap: Tatlı Cazibe- Wendy Hıggıns (Kitap Yorumu) #4


Kitap Adı: Tatlı Cazibe
Yazarın Adı: Wendy Hıggıns
Çevirmen: Bige Turan
Sayfa Sayısı: 565
Seri: 4/4
Yayınevi: GO!
Puan: 5/5
Basım Yılı: 2016

Kötü çocuk Kaidan Rowe hayatta istediği her şeye sahiptir: şan, şöhret, yetenek… Ve tabii güzel kızlar. Ama kızları baştan çıkarıp günaha teşvik etmek onun görevinin bir parçasıdır. Çünkü o, İblis Düklere hizmet etmekle görevli bir Nefildir ve Düklere karşı gelmek, ölmek demektir. Neyse ki Kaidan işini severek ve çok iyi yapar. Ta ki tatlı, cesur ve de iyi kalpli Anna Whitt ile tanışana dek. İblisleri yeryüzünden temizlemeye kararlı bir Nefil olan Anna, iyi ile kötünün savaşına öncülük ederken Kaidan'ı da hiç tatmadığı duygularla yüzleşeceği bir başka savaşın içine çekecektir.

Tatlı Şeytan serisinin dördüncü ve son kitabında olaylar bu kez gizemli yakışıklı Kaidan Rowe'un ağzından anlatılırken, okurlar onun o soğuk ve kendinden emin görüntüsünün altındaki kırılgan âşığı tanıma fırsatı yakalayacaklar.Serinin son kitabı😔 Tuhaf(!) kitapları 
10-20 seri yapıyorlar bu güzelim kitabı 4😑 hüzün dolu dakikalar yaşıyorum şuan. Belki yazar devam etseydi kötüde olabilirdi ama Kaidan ve Anna'nın evlatlık edindikleri kıza ne olduğunu çok merak ediyorum.

Serinin dördüncü kitabı olan Tatlı Cazibe bu sefer yakışıklı karakterimiz Kaidan'in ağzından. Serinin diğer kitaplarında  Kaidan'ın  ne kadar odun bir karakter olduğunu düşünürken bu kitapta her şey tersine dönüyor. Zor anlar yaşadığına tanık oluyoruz yakışıklı karakterin, bu arada yakışıklınınnüstünde durmak istiyorum 😎😍 Çok acıdım be Kaidan'e Anna yüzünden sıkıntılı anlar yaşadı sürekli😃 Kaidan ile ilgili sırlar açık bir şekilde anlıyorsunuz. Anna'yı ne kadar sevdiğini daha iyi görüyorsunuz. Yani odun olmadığını kanıtlıyor 🤗Kitapta en çok beğendiğim ise dört kitabıda bir kitaba sığdırmış olmaları. Serinin bütün kitaplarını seviyorum ama bu kitabın yeri bir ayrı oldu sanki. Kaidan'den bahsetmiş miydim 😍😃

Tek beğenmediğim yönü diğer kitaplarda önemli olan konuları önemsizmiş gibi geçmeleriydi. Soluk soluğa okuduğum bölümler bu kitapta bir sayfada anlatılmıştı. 

Kapağına gelecek olursak Go! Kitap'ın mıknatıslı kaplarına diyecek yok zaten, onlar birer harikalar örneği👑

Serinin diğer kitaplarına benziyor. Her kitapta sadece Anna'nın elbisesi değişiyor  bu seferde mor olmuş. Ben kitap kapağında ki insancıkları Anna ve Kaidan yerine koyamıyorum. Zaten benzemiyorlarda.


Diğer kitaptada olduğu gibi Ginger ve Marna ikizleri beni benden aldı. Kaidan'ın, Kopano'yu kıskanması. Kitap kendini okutuyor bir şekilde, on seri olsa yine okurum diye düşünüyorum. 

Kitap dostluğun, aşkın ve ailenin önemini vurgulamaya çalışan bir kitaptı ve çok iyide başarmıştı. 

Bitti. Duygusal anlar yaşıyorum şuan😑
Bitirdiğim her seri ve kitap için aynı tuhaf şeyi yaşıyorum, tuhaf his. 

 
Puanıma gelecek olursak tabiikide 5!!!!


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder